אודות מרפאת KMEDIC

אוריקולותרפיה הפתרון האמיתי לתופעות שרופאים לא הצליחו לפתור

מרפאת KMEDIC מרפאה אוריקולרית והומאופטית הוקמה בשנת 2014 ע"י כפיר פוריאן אוריקולותרפיסט מוסמך בעל מוניטין עולמי והומאופת מודרני , מומחה למחלות אוטואימוניות וכאב מטפל בילדים החל מגיל 5 וגם במבוגרים בגיל הזהב ובעל ניסיון קליני של אלפי מטופלים. מרפאת KMEDIC נותנת מענה למגוון רחב של בעיות עם הצלחה חסרת תקדים בעולם הרפואה הרפואה המשלימה ללא כימקלים אנטיביוטיקות למינהם או פעולות כירורגיות, המפתח להצלחת KMEDIC נתון בשיטה (אוריקולותרפיה) המאבחנת בדיוק מופלא את מקור הבעיה , האבחונים ותכנית הטיפול נעשים כולם ע"י כפיר פוריאן וכולם בנויים על ריפוי עצמי של הגוף הומאופאתיה וצמחי מרפא. פורמולות הפטנט אשר פותחו כולם ע"י כפיר פוריאן הינם שם דבר בארץ ובעולם ונותנים מענה מהיר טבעי ויעיל למגוון של מחלות ובעיות החל מהרטבת לילה,אקנה,פסוריאזיס,תסמונת כאב,גמילה מעישון,דלקות כרוניות בדלקת השתן.

נגן וידאו
במרפאת KMEDIC מטפלים בבעיות הבאות:

טיפול במחלת הפסוריאזיס, טיפול דלקת פרקים, טיפול בתסמונת כאב, טיפול בפריצת דיסק, טיפול באבי שריר ושל, טיפול בדורבן, טיפול בהרטבת לילה, טיפול באלרגיה, טיפול בכאבי ראש כרוניים מיגרנה, טיפול במחת הקרהון, טיפול בקוליטיס, טיפול בבעיות עיכול, טיפול בדיכאון וחרדות, טיפול בלחץ דם, טיפול הורמונאלי ופוריות, גמילה מעישון, דיאטה, גמילה מהרגלים מזיקים, רפואה אסתטית.

השילוב המנצח

במרפאת KMEDIC לא רק מאמינים בריפוי עצמי של הגוף אלא גם מוכיחים כל יום מחדש את כוחות הריפוי של הגוף, שמה של המרפאה הולך לפני והגיע גם מעבר לים (קפריסין,לונדון) כמרפאה שמטפלת בצורה הכי מהירה וכל זאת רק באמצעות באוריקולותרפיה והומאופתיה
השילוב בין אוריקולותרפיה והומאופאתיה מוכיח את עצמו כל יום מחדש כטיפול הכי יעיל ומהיר.

מהתקשורת

מהי רפואה אוריקולרית וכיצד תורמת לטיפול במחלות אוטואימוניות?
לחצו לכתבה מגלובס

ההבטחה שלנו

הצוות הרפואי ובראשם כפיר פוריאן מבטיחים לעשות הכי טוב שאנחנו יודעים
 ויכולים על מנת לתת מזור לכאב ולבעיות שלכם תוך שקיפות מלאה בכל שלב ושלב בתהליך.

נשמח לעזור בכל שאלה