גמילה מסמים בהתאמה אישית

טיפול משולב הכולל הומאופאתיה לסוג הסם הספציפי
גמילה מסמים קלים וקשים

הטיפול בגמילה מסמים קשים או קלים אינו תחליף לטיפול פסיכולוגי או שינוי אורח חיים, הטיפול האוריקולרי עם הטיפול ההומאופאתי יקל בצורה משמעותית את תופעות הלוואי המלוות בהליך הגמילה הכוללות חרדות והתקפי עצבים וכמובן ימנעו את הצורך בשימוש בסם עצמו, ניתן להיגמל מכל סוג סם שהוא כולל סמי פיצוציה ,קנאביס,קוקאין,הרואין. 

היתרון בטיפול
  • התאמת הטיפול והרמדי ההומאופאתי לפי סוג הסם שבשימוש
  • הקלה מיידית בקריז לשימוש בסם
  • הקלה נפשית הכי מהירה שיש
הטיפול בגמילה מסמים

הטיפול בגמילה מסמים קלים או קשים כולל דיקור באפרכסת האוזן המכוונים לאזורים במוח וכוללים הכנת רמדי אישית לפי סוג הסם שהמטופל צורך לפי התאמה אישית, היתרון בהכנת הרמדי ההומאופאתי לפי סוג הסם משפר את אחוזי הצלחת הגמילה בעשרות אחוזים ונותן שקט נפשי למטופל ולסובבים אותו, עם זאת הטיפול אינו מהווה תחליף לשינוי אורוחות חיים.

רשימת הסמים שאנחנו מתמחים בהם:

גמילה מקנאביס

גמילה מקוקאין

גמילה מאקסטזי

גמילה מנייס גיא

גמילה מ MD

גמילה מסמים המכילים קתנון

חשיבות הטיפול המשולב
צריך להבין את הכימיה במוח של המכור

מעגלים עצביים בהם מעורבים אזורי מוח כמו האמיגדלה וההיפוקמפוס, הם אלו שנחשבים כבסיס הביולוגי של החרדה. בניסויי סריקות PET נמצא כי בעת הצגת ריח או טעם דוחים או מאיימים, מוגברת זרימת הדם לאמיגדלה, והנבדקים דיווחו על תחושת חרדה מתונה. הממצאים עשויים להעיד על כך שתחושת חרדה היא מנגנון שבמקורו מגן על האדם ונועד למנוע ממנו להיות מעורב בהתנהגויות שעלולות להיות מזיקות.

אנשים אשר מכורים לסמים שיבשו את המנגנון הזה ונמצאים רוב הזמן בחרדה מתמדת והדבר "היחידי" לדבריהם אשר מרים להם את מצב הרוח ונוגד את החרדה זה הסם בו הם משתמשים.

הטיפול באפרכסת האוזן בשילוב הומאופאתיה מותאמת אישית לפי סוג הסם הינה המענה הטוב ביותר והמהיר ביותר להליך הגמילה, ניתן להזמין רמדי ללא טיפול ולשלוח אותו למטופל באמצעות שליח לכל מקום כולל מרכז גמילה.

שום טיפול רגשי\תוכנית לא תשנה את הרכב הכימיקלים במוח

טיפול רגשי כזה או אחרתכנית גמילה  ,מפגשים קוגניטיבים וכ"ו  עם כל הכבוד לא יצליחו לעולם לשנות כימיקלים במוח לכן הליך הגמילה קשה כלכך.

ניתן להכין רמדי באופן אישי לליווי תהליך הגמילה 

ניתן להתקשר עכשיו ליעוץ ראשוני

כבר בשיחת הטלפון הראשונה נראה האם ניתן לעזור לכם 0737083017

עלויות הטיפול

פגישת יעוץ הכוללת אבחנה מדויקת למצבכם כולל "עזרה ראשונה" להקלה מיידית (ממוצע של שעה) פלוס יעוץ רוחני קבלי אשר מתמקד בשורש הבעיה ואיתורה הינו 720 ש"ח

טפול מיידי לאחר פרידה התקשרו עכשיו 073-7083017

נשמח לעזור בכל שאלה