הרטבת לילה טיפול טבעי

אם נמאס לכם להחליף כל בוקר מצעים ואתם רוצים שילדכם יקום לעשות פיפי בשרותים
טיפול אוריקולרי משולב - מטפל במהירות בשורש הבעיה
3 סיבות נפוצות שגורמות להרטבת לילה אצל ילדים
  • הגורם העצבי - הילדים שלכם לא מזהים שהשלפוחית שלהם מלאה.
  • גורם רגשי - סיבות רגשיות גורמות למתח אצל הילדים, שמתבטא בהרטבה.​
  • סיבות גנטיות - הם פשוט ירשו את זה מאחד ההורים.​
  • שינה חזקה - הילד\ה ישן חזק מידי ולא מתעורר
אם אתם רוצים שילד או הילדה שלכם יתעוררו יבשים
מבלי שתצטרכו לקחת אותם לשרותים באמצע הלילה, ותפסיקו להחליף כל בוקר מצעים ספוגים בשתן,ופשוט אם יש לילד\ה פיפי פשוט יתעוררו ויגשו לבד לשרותים זה הטיפול הכי מהיר להרטבת לילה
למה זה הטיפול הטוב ביותר להרטבת לילה?
טיפול בהרטבת לילה

קיימים בשוק כיום, טיפולים שנים: זמזמים, או טיפולים תרופתיים הבעיה איתם, שהם לא מטפלים במקור הבעיה שגרם מלכתחילה להרטבה – זו הסיבה שברגע שמפסיקים את הטיפול, ההרטבה חוזרת! אבל עם טיפול אוריקולרי, אנחנו מטפלים בשורש הבעיה של הרטבת לילה -במקור העצבי ההורמונאלי או הרגשי שגרמו להרטבת הלילה – וזה אומר שהילדים שלכם ייהנו מפתרון קבוע, אחת ולתמיד!

טיפול בהרטבת לילה היחיד שמטפל בכל הגורמים במקביל

נגן וידאו
טיפול מקיף בהרטבת לילה

ישנם מספר גורמים להרטבת לילה אצל ילדים וישנם ילדים הסובלים ממספר גורמים בו זמנית, הטיפול המקיף שלנו להרטבת לילה מטפל בכל הבעיות במקביל דרך אפרכסת האוזן הדיקור בנקודות אסטרטגיות באוזן (לא כואב בכלל), מטפל בכל הגורמים להרטבת לילה במקביל – מהר מאוד, זה הטיפול היחיד בשוק שמטפל בבעיה הרגשית ובבעיה הפיזית במקביל – מה שהופך את הטיפול האוריקולרי למובחר ומהיר ביותר טיפול בהרטבת לילה בצורה טבעית ומהירה.

הרטבת לילה כתוצאה מבעיה רגשית

הטיפול האוריקולותרפי הוא טיפול הוליסטי שפותח ע"י רופאים, שמשפיע גם על הגוף, אבל גם על הרגש של הילדים, וזה מה שהופך אותו לכל כך יעיל בקרב ילדים – הם לא צריכים לדבר בשביל זה, או לחשוב שמשהו לא בסדר איתם – זה קורה כבדרך אגב, כמו כל טיפול הוליסטי אחר – וילדים מגיבים לזה מעולה!
ולא רק זה, גם אם ההרטבה לא נגרמת מבעיה רגשית, היא יוצרת המון פעמים חוסר בטחון, רגש של בושה ואשמה – כך שבכל מקרה, הילדים נהנים מהיתרונות של הפן ההוליסטי בטיפול!

אחוז גבוה מהילדים הסובלים מהרטבת לילה סובלים מבעיות רגשיות, הטיפול להרטבת לילה דרך האוזן מטפל בבעיה הרגשית במקביל לבעיות הפיזיות כבר מהטיפול הראשון.

הרטבת לילה טיפול טבעי

כיום יש בשוק כל מיני תרופות הורמונליות, שמטפלות בבעית ההרטבה – עם טיפול אוריקולרי, אין צורך לקחת תרופות, לתת לילד שלכם כימיקלים או הורמונים, כי הטיפול לגמרי טבעי ובטוח! מתאים גם לילדים שלא משתפים פעולה – הדבר שהכי הרבה אנחנו רוצים – זה שהילדים שלנו יהיו מאושרים כשהילד שלנו מרטיב בלילה – הבטחון שלו עלול להתערער, לא יהיה לו בטחון ללכת לישון אצל קרובי המשפחה או חברים – בגלל שהתוצאות של הטיפול מהירות, הילד שלכם חוזר מאוד לחיים רגילים, כמו כל ילד אחר, מבלי להפסיד פעילות, ומבלי להתבייש או להרגיש מחוץ לעניינים – גם אם הבעיה היא בויסות הורמון ADH , טיפול בהרטבת לילה במרפאת KMEDIC ע"י כפיר פוריאן מבטיחה לכם טיפול טבעי ללא הורמונים

הרטבת לילה טיפול מהיר

הדבר שהכי הרבה אנחנו רוצים – זה שהילדים שלנו יהיו מאושרים! כשהילד שלנו סובל מהרטבת לילה  הבטחון שלו עלול להתערער, לא יהיה לו בטחון ללכת לישון אצל קרובי המשפחה או חברים – בגלל שהתוצאות של הטיפול מהירות, הילד שלכם חוזר מאוד לחיים רגילים, כמו כל ילד אחר, מבלי להפסיד פעילות, ומבלי להתבייש או להרגיש מחוץ לעניינים.

טיפול בהרטבת לילה שנותן תוצאות מהירות זה רק אנחנו

חשוב שתדעו
  • הטיפול לא כואב בכלל - הילדים מהר מאוד מתמסרים אליו, ואפילו נהנים ממנו - כי יש לו אפקט מרגיע שהם מרגישים מיד!
  • הטיפול מאושר על ידי ארגון הבריאות האמריקאי FDA ומוכר כטיפול עבור הרטבת לילה אצל ילדים!
  • ב 90% מהמקרים הילדים מפסיקים להרטיב כבר מהטיפול השני

נשמח לעזור בכל שאלה