הרטבת לילה

אפשר כבר ללכת לישון אצל חברים!
טיפול משולב - פתרון טבעי להרטבת לילה אצל ילדים
3 סיבות נפוצות שגורמות להרטבת לילה אצל ילדים
  • הגורם העצבי - הילדים שלכם לא מזהים שהשלפוחית שלהם מלאה.
  • גורם רגשי - סיבות רגשיות גורמות למתח אצל הילדים, שמתבטא בהרטבה.​
  • סיבות גנטיות - הם פשוט ירשו את זה מאחד ההורים.​
לא משנה מה הסיבה שבגללה הילד שלכם מרטיב – עם טיפול ברפואה אוריקולרית והומאופאתיה, הילד שלכם יהנה מטיפול מקיף ובטוח, ללא שום תופעות לוואי - מלבד סדין יבש וילד שמח!
למה זה הטיפול הטוב ביותר להרטבת לילה?
טיפול בשורש הבעיה

קיימים בשוק כיום, טיפולים שנים: זמזמים, או טיפולים תרופתיים הבעיה איתם, שהם לא מטפלים במקור הבעיה שגרם מלכתחילה להרטבה – זו הסיבה שברגע שמפסיקים את הטיפול, ההרטבה חוזרת! אבל עם טיפול אוריקולרי, אנחנו מטפלים בשורש הבעיה -במקור העצבי או הרגשי שגרמו להרטבת הלילה – וזה אומר שהילדים שלכם ייהנו מפתרון קבוע, אחת ולתמיד!

נגן וידאו
טיפול מקיף - בבעיה העצבית​

הדיקור בנקודות אסטרטגיות באוזן (לא כואב בכלל), גורם למערכת העצבית לחזור לאיזון ולתפקוד תקין – מהר מאוד, הסוגרים יחזרו לתפקוד תקין, והילד יתחיל לקלוט את הסימנים, שהשלפוחית שלו מלאה. זה הטיפול היחיד בשוק שמטפל בבעיה הרגשית ובבעיה הפיזית במקביל – מה שהופך את הטיפול האוריקולרי למובחר ומהיר ביותר טיפול בהרטבת לילה בצורה טבעית ומהירה.

טיפול הוליסטי - גם בבעיה רגשית

הטיפול האוריקולותרפי הוא טיפול הוליסטי שפותח ע"י רופאים, שמשפיע גם על הגוף, אבל גם על הרגש של הילדים, וזה מה שהופך אותו לכל כך יעיל בקרב ילדים – הם לא צריכים לדבר בשביל זה, או לחשוב שמשהו לא בסדר איתם – זה קורה כבדרך אגב, כמו כל טיפול הוליסטי אחר – וילדים מגיבים לזה מעולה!
ולא רק זה, גם אם ההרטבה לא נגרמת מבעיה רגשית, היא יוצרת המון פעמים חוסר בטחון, רגש של בושה ואשמה – כך שבכל מקרה, הילדים נהנים מהיתרונות של הפן ההוליסטי בטיפול!

טיפול טבעי ובטוח - ללא תופעות לוואי מסוכנות

כיום יש בשוק כל מיני תרופות הורמונליות, שמטפלות בבעית ההרטבה – עם טיפול אוריקולותרפי, אין צורך לקחת תרופות, לתת לילד שלכם כימיקלים או הורמונים, כי הטיפול לגמרי טבעי ובטוח! מתאים גם לילדים שלא משתפים פעולה – הדבר שהכי הרבה אנחנו רוצים – זה שהילדים שלנו יהיו מאושרים כשהילד שלנו מרטיב בלילה – הבטחון שלו עלול להתערער, לא יהיה לו בטחון ללכת לישון אצל קרובי המשפחה או חברים – בגלל שהתוצאות של הטיפול מהירות, הילד שלכם חוזר מאוד לחיים רגילים, כמו כל ילד אחר, מבלי להפסיד פעילות, ומבלי להתבייש או להרגיש מחוץ לעניינים.

טיפול עם תוצאות מהירות

הדבר שהכי הרבה אנחנו רוצים – זה שהילדים שלנו יהיו מאושרים! כשהילד שלנו מרטיב בלילה – הבטחון שלו עלול להתערער, לא יהיה לו בטחון ללכת לישון אצל קרובי המשפחה או חברים – בגלל שהתוצאות של הטיפול מהירות, הילד שלכם חוזר מאוד לחיים רגילים, כמו כל ילד אחר, מבלי להפסיד פעילות, ומבלי להתבייש או להרגיש מחוץ לעניינים.

חשוב שתדעו
  • הטיפול לא כואב בכלל - הילדים מהר מאוד מתמסרים אליו, ואפילו נהנים ממנו - כי יש לו אפקט מרגיע שהם מרגישים מיד!
  • הטיפול מאושר על ידי ארגון הבריאות האמריקאי FDA ומוכר כטיפול עבור הרטבת לילה אצל ילדים!
  • העלות הינה 1420 ש"ח והיא כוללת את האבחנה , טיפול , ופורמולה הומאופאתית.

נשמח לעזור בכל שאלה