טיפול בחרדות אצל ילדים

טיפול מהיר ויעיל בחרדה אצל ילדים - הקלה מיידית בתסמיני החרדה
איך לטפל בחרדות אצל ילדים מהר

חרדות אצל ילדים הינה תופעה שכיחה וקשה להורים וכמובן לילד\ה עצמו, שאחד מהילדים נמצא בחרדה לא רק איכות חייו של הילד נפגמת אלא חיי המפשחה כולה משתנה ואיכות החיים יורדת. בדרך כלל ההורים חושבים שהילד "פחדן" או סובל מפחדים ולא יודעים בעצם שהילד סובל מחרדות.
ישנם ילדים אשר פיתחו את החרדה כתוצאה מחשיפה – בית אלים , תכנים באינטרנט , מלחמה, אובדן של בעל חיים ,אובדן של איש משפחה קרוב,תאונת דרכים , בית חולים ,או כל אלמנט אשר הילד לא מסוגל להתמודד איתו.
וישנם ילדים שפשוט נולדו עם הרכב כימיקלי במוח המגיע מציר היפוקמפוס- אמיגדלה- בלוטת יתרת הכיליה.
החרדות מתחילות להוות בעיה כאשר הילד או הילדה לא מתפקדים או שהחרדות מנהלות ומגבילות את חייהם וכמובן את חיי המשפחה כולה אז יש צורך מיידי בטיפול בחרדות .

היתרון בטיפול בחרדות אצל ילדים ב KMEDIC
  • אבחנה מדויקת דרך אפרכסת האוזן
  • ללא כימיקלים או תרופות פסיכיאטריות
  • תגובה והקלה מהירה מכולם
איך אנחנו מטפלים בחרדות אצל ילדים

טיפול בחרדות אצל ילדים מתחיל קודם באבחון דרך אפרכסת האוזן , האבחון מתבצע ע"י כפיר פוריאן מומחה ברפואה אוריקולרית, הומאופאת , ומומחה ברפואת צמחים בעל ניסיון רב בטיפל בחרדות אצל ילדים עם ניסיון קליני מוכח בטיפול של למעלה מ 4000 ילדים.תהליך האבחנה הינו החלק החשוב ביותר והינו המפתח לטיפול בחרדות אצל הילד ובעצם הוא זה מה שיגרום להצלחת ומהירות הטיפול, במקרים רבים הורים מדווחים על שינוי כמעט מיידי במפלס החרדות מהיר יותר מכל טיפול תרופתי או כל טיפול רגשי אחר שתכירו או תנסו.
לאחר האבחנה מותאמת לילד פורמולה צמחית\הומאופאתית אשר נרקחת במיוחד עבור הילד והינה יחודית עבור התסמינים והבעיות של הילד אשר תביא להקלה מיידית ולהשתחרר מהחרדות לתמיד.

למה לטפל בחרדות אצל ילדים דווקא אצלנו
צריך קודם להבין מהי חרדה ברמה הביולוגית והכימית של המוח

מעגלים עצביים בהם מעורבים אזורי מוח כמו האמיגדלה וההיפוקמפוס, הם אלו שנחשבים כבסיס הביולוגי של החרדה. בניסויי סריקות PET נמצא כי בעת הצגת ריח או טעם דוחים או מאיימים, מוגברת זרימת הדם לאמיגדלה, והנבדקים דיווחו על תחושת חרדה מתונה. הממצאים עשויים להעיד על כך שתחושת חרדה היא מנגנון שבמקורו מגן על האדם ונועד למנוע ממנו להיות מעורב בהתנהגויות שעלולות להיות מזיקות.

לנטייה להפרעות חרדה ולחלק מהתסמינים הגופניים הנלווים אליהן, כמו נטייה לסחרחורות או למעי רגיז, נמצא גם בסיס גנטי.

תגובת הגוף להופעה של גירוי מאיים היא הפעלה של ציר ה – HPA, גרעין האמיגדלה מפעיל את ההיפותלמוס, שבתורו מפריש את ההורמונים CRH וזופרסין אל ההיפופיזה שבתגובה מפריש את ההורמון ACTH שמגיע עם זרם הדם אל בלוטת יותרת הכליה, כשהתוצר הסופי הוא הפרשה של קורטיזול מבלוטת יותרת הכליה. הקורטיזול מוכר כ"הורמון הדחק", היות שהוא משפיע על המטבוליזם בגוף, מעודד עליה ברמת הגלוקוז בדם, מסייע בפירוק של גליקוגן בכבד, מעלה לחץ דם ומפחית את תגובות מערכת החיסון. בנוסף יש הפרשה של הורמונים קטכולאמינים (אדרנלין ונוראדרנלין) מבלוטת יותרת הכליה. תפקידם של הורמונים אלו יחד עם הקורטיזול הוא להכין את הגוף לתגובה אופטימלית למצבי חרום על ידי הגברת משאבים לתפקודים חיוניים וצמצום משאבים לתפקודים שאינם דחופים. כך, קורטיזול וההורמונים הנוספים שמשתחררים מבלוטת יותרת הכליה, יובילו לעלייה בקצב פעימות הלב, קצב הנשימה והגברה של מערכות קשב וירידה בתפקוד של פונקציות גופניות לא חיוניות כגון מערכת העיכול.

ג'וזף לדו בספרו "המוח הרגשי" מתאר שני מסלולים קודמים לציר ה-HPA, אלה שמתריעים על מצב סכנה לאמיגדלה. הראשון הוא המסלול המהיר, שמפעיל את האמיגדלה ממערכות החוש באופן ישיר. ומתריע ככל הנראה על סכנות שמקודדות באופן אבולציוני, או על סכנות נרכשות שאין לגביהם ספק לפחות מבחינה סובייקטיבית, מסלול זה מעורר באופן מיידי תגובות של "הלחם או ברח". והמסלול השני הוא איטי לעומתו, מכיוון שאותות הקלט עוברים דרך קליפת המוח לעיבוד נוסף, באזור שבו מתרחשים תהליכי החשיבה, כך שהמסלול הזה מעורר פחד אך באופן מחושב.

מסקנה נוספת שעולה ממחקריו של ג'וזף לדו היא שאצל אנשים חרדתיים החרדה אינה תוצר ישיר של הסכנה הנשקפת, אלא תוצאה של התגובה הטבעית של הגוף לסכנה, בה רואה האדם סכנה כשלעצמה ומגיב באופן רצוני כדי לבלום את תגובת הגוף מה שמוביל למעגל קסמים של החרדה. דברים אלה תואמים גם למחקר שהראה כי אנשים שאינם חוששים מלחץ נפשי אינם נפגעים מתופעות הלחץ.

שום טיפול רגשי לא ישנה את הרכב הכימיקלים במוח

טיפול רגשי כזה או אחר שחייה ,רכיבה טיפולית ,מפגשים קוגניטיבים וכ"ו  עם כל הכבוד לא יצליחו לעולם לשנות כימיקלים במוח כך שאתם הולכים לבזבז את זמנכם וכספכם ולתת לילדכם להמשיך לסבול מפחדים וחרדות.

איך אנחנו מטפלים בחרדות אצל ילדים

טיפול בחרדות אצל ילדים מתחיל קודם באבחון דרך אפרכסת האוזן , האבחון מתבצע ע"י כפיר פוריאן מומחה ברפואה אוריקולרית , הומאופאת , ומומחה ברפואת צמחים בעל ניסיון רב בטיפל בחרדות אצל ילדים עם ניסיון קליני מוכח בטיפול של למעלה מ 4000 ילדים.
תהליך האבחנה הינו החלק החשוב ביותר והינו המפתח לטיפול בחרדות אצל הילד ובעצם הוא זה מה שיגרום להצלחת ומהירות הטיפול, במקרים רבים הורים מדווחים על שינוי כמעט מיידי במפלס החרדות מהיר יותר מכל טיפול תרופתי או כל טיפול רגשי אחר שתכירו או תנסו.
לאחר האבחנה מותאמת לילד פורמולה צמחית\הומאופאתית אשר נרקחת במיוחד עבור הילד והינה יחודית עבור התסמינים והבעיות של הילד אשר יביאו לילדכם שלווה ושקט ללא פחדים וחרדות באופן כמעט מיידי.

עלויות טיפול בחרדות אצל ילדים

פגישת יעוץ הכוללת אבחנה מדויקת דרך אפרכסת האוזן – לא כואב בכלל! , רקיחה של פורמולה ייחודית לילד אשר תטפל בחרדות באופן מיידי , והפורמולה עצמה אשר תספיק לזמן של 8 שבועות בממוצע  ( 2-5 ימי הכנה מבית מרקחת) הינה 1,370 ש"ח.

השיטה בטוחה, מוכחת ומאושרת ע"י ארגון הבריאות העולמי​

אוריקולותרפיה, היא שיטה בטוחה, שעברה מחקרים והוכחה כיעילה לטיפול בבעיות של כתף קפואה.
בארה"ב ואירופה, זה טיפול מקובל שמעניק אלטרנטיבה אמיתית לטיפול התרופתי.
הטיפול מאושר על ידי ארגון הבריאות העולמי – כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות!

טפול מיידי בחרדות אצל ילדים התקשרו עכשיו 073-7083017

נשמח לעזור בכל שאלה