טיפול באטופיק דרמטיטיס

אסטמה של העור
אטופיק דרמטיטיס

הינה מחלת עור דלקתית וגם היא משתייכת לקבוצת המחלות אוטואימוניות . בדרך כלל המחלה מופיעה בילדות ובמקרים מסוימים ממשיכה גם בהתבגרות המחלה מופיעה בלמעלה מ 13% מהאוכלוסיה , התסמינים של אטופיק דרמטיטיס הם בעור יבש ומגורה ובפצעים שמקורם בגרד חוזר ונשנה המופיעים בעיקר בקפלי עור במרפקים, מאחורי הברכיים וסביב העיניים.

טיפול אורקילותרפיה לאטופיק דרמטיטיס

באמצעות אוריקולותרפיה ניתן לטפל במהירות ויעילות באסטמה של העור אטופיק דרמטיטיס וישנם פרוטוקולים מיוחדים למחלה בשימוש שהוכיחו את עצמם כבר למעלה 3 עשורים .אטופיק דרמטיטיס דומה בהתנהגות שלה למחלת הפסוריאזיס תופעות שנובעות מכך שמערכת החיסון תוקפת תאים ורקמות של הגוף עצמו. יש המכנים מחלה זו אסטמה של העור משום שבמקרים רבים היא מופיעה אצל ילדים שאחד מהוריהם סובל מאסטמה בדרכי הנשימה, אך הרפואה לא מצאה הסבר גנטי שגורם למחלה.

דיקור באפרכסת האוזן​

כמובן ללא שימוש בסאוראיד קורטיזון ,הדיקור עובד במקביל על מספר מוקדים: אלרגיה,מנטלי-נפשי,עור,דלקת. הטיפול באטופיק דרמטיטיס באמצעות אוריקולותרפיה הינו טיפול ארוך יחסית 8-22 טיפולים אך הוא הטיפול כמעט היחיד שבו תראו הקלה משמעותית בגרד כבר לאחר הטיפול השני או השלישי ובמקרים רבים אף להעלים את מחלת האטופיק דרמטיטיס לחלוטין.

אוריקולותרפיה - הדרך המהירה והבטוחה לטפל בדרמטיטיס

האבחון המדויק, הטיפול האישי ועוצמת השיטה שמעניקה טיפול מקיף , מאפשרים ריפוי מהיר – בממוצע המטופלים בארקולותרפיה, נהנים מריפוי תוך 3-6 שבועות! אוריקולתרפיה – טיפול טבעי, בריא וללא תופעות לוואי.
טיפול באריקולותרפיה הוא בטוח ובריא – ללא כדורים, משחות כימיקליות, סטרואידים ושאר מזיקים!

נשמח לעזור בכל שאלה