טיפול באקנה​

להיפטר מאקנה פעם אחת ולתמיד - גם אם זה אקנה הורמונאלי
הקלה משמעותית בפצעי האקנה כבר לאחר הטיפול הראשון

טיפול באקנה באמצעות אוריקולותרפיה יאתר את מקור הבעיה ויפתור אותה מייד

מה גורם למחלת האקנה ?
  • חסימה של פתח הנקבוביות שנמצאות על פני העור.
  • עודף של חומר שומני המופרש מבלוטות החלב, הנמצאות בתחתית הנקבובית מתחת לפני העור.
  • היווצרות דלקת, בגלל פלישת חיידקים לשכבות התחתונות של העור.
  • עשיתם הכל, סבלתם המון, בזבזתם כסף והאקנה עדיין פה!​
למה בעצם כל הטיפולים לאקנה נכשלים?

קודם בואו נבין מה גורם להתפרצות האקנה…

עד גיל ההתגברות שמתחיל סביבות גיל 11-14, הגוף עסוק בהתפתחות דברים אחרים כמו המוח.החל מגיל ההתבגרות, הגוף מפנה משאבים להתפתחותה של מערכת הרבייה ואיתם צומחות גם יותר שערות במקומות שלא היו בעבר.כך מופיעים פתאום שערות בפנים, בית השחי והאזורים האינטימיים.בשביל לאפשר לגוף להתפתח, כמות וסוג הורמונים שהמוח נותן הוראה להפריש משתנה.הורמונים הם כמו שליחים שנותנים הוראות לתאים השונים לעשות פעולה כלשהי.כל סוג הורמון אחראי על מגוון פעולות מסוימות.השינוי שמתרחש בהורמונים בגיל ההתבגרות מוביל לכמה תופעות.הראשונה היא שכמות תאי העור המתים שהגוף מנסה לפלוט החוצה דרך העור, עולה.בגלל שבגיל ההתבגרות יש צמיחה מואצת, הגוף "נפטר" מהתאים הישנים ובונה תאים חדשים וחזקים יותר.ממש כמו שאנחנו מאבדים את שיני החלב ומצמיחים שיניים חדשות.כך שיש סבירות גבוהה יותר לסתימה של הנקבוביות ויצירתם של חצ'קונים.

טיפול קוסמטי לא יעזור לך - כמה כסף כבר זרקת ?
למה הטיפולים באקנה נכשלים

טיפולים קוסמטיים אמורים לנקז את תערובת השומן העודפת (סיבום) בנקבובית של הפצעונים, לקלף את החסימה של הנקבוביות בעזרת פילינג ולהשתמש בחומרי ניקוי פעילים ומרוכזים יותר מאשר מה שניתן לרכוש בעצמך.גם זה יכול מאוד לעזור לניקוי ראשים שחורים ואולי אם זו קוסמטיקאית באמת מקצועית, לעזור עם אקנה סוג 3.

אבל בדיוק כמו חומרי ניקוי, תכשירים ומשחות, אם יש בעיה של חוסר איזון הורמונלי, בלוטות החלב ימשיכו לייצר את תערובת השומן.מה שאומר שהנקבובית תמשיך להחסם ואתה תצטרך לזרוק כסף על ביקור אצל הקוסמטיקאית.מה שעלול להסתכם בהוצאה של אלפי שקלים בשנה, בלי שיש סיום לאקנה באופק.
הבעיה היא שבמצבים מסוימים, ניקוז פצעונים יכול להוביל לפיצוץ קירות הנקבובית מתחת לפני השטח ולעודד היווצרות דלקת. חוץ מזה שניקוז פצעונים יוצר פצע פתוח ולפעמים מדמם על פני העור.בדיוק כמו חתך בכל מקום אחר בגוף, כדי להחלים, הפצע הזה צריך להגליד, מה שעלול להוביל לצלקות שלא ניתן להיפטר מהן.פילינג יכול להחדיר חיידקים אל תוך הפצעים ולדחוס עוד יותר תאי עור מתים, אל תוך הנקבובית.שימוש בחומרים פעילים, לא משנה כמה חזקים, מנקה את החיידקים רק על פני העור ולא מתחת לשטח העור.ולא משנה איזה פטנט הזוי ימציאו, לא אור כחול, לא לייזר ולא אורות UV יכולים לחסל חיידקים הנמצאים בשכבות התחתונות של העור.הדבר היחיד שיכול לטפל בחיידקים הפנימיים זו מערכת החיסון!

טיפול באקנה משולב ומותאם אישית

באמצעות אוריקולותרפיה אנחנו נאתר במדויק את שורש הבעיה שגורמת לך לאקנה – כולל אקנה הורמונאלי וכולל פצעים בגב אם יש, מה שמדהים שכבר אחרי הטיפול הראשון תראו תוצאות בפנים שנראות לעיין בלי למרוח טיפה של חומר פעיל על הפנים, והכי חשוב סופסוף מצאתם טיפול שיסיים את הפרק הזה מחייכם.

לפנים חלקות מאקנה עם תוצאות כבר מהטיפול הראשון התקשרו עכשיו 0737083017

רואים תוצאות כבר מהטיפול הראשון
לקביעת תור לבדיקה וטיפול 0737083017
מומחים לטיפול באקנה הורמונאלי

היתרון הכי גדול של השיטה היא שבעזרתה ניתן לבדוק איזה הורמון ספציפי גורם להתפרצות האקנה: זה יכול להיות טוסטסטרון זה יכול להיות אסטרוגן ויכול להיות פרוגסטרון, לא משנה איזה הורמון גורם לך לאקנה הורמונאלי אנחנו נאתר את מקור הבעיה ונטפל בו מייד.

היופי הוא שכבר לאחר הטיפול הראשון את תראי הבדל בפנים ועוד לפני שתסיימי את סדרת הטיפולים שלך ותקבלי מחזור הפעם לא יהיו לך לפני המחזור פצעים מעצבנים.

אקנה כרוני מעל גיל 30

הטיפול באקנה כרוני אצל נשים וגברים מעל גיל 30 מלווה בתסכול רב.

הניסיון שצברנו במעל 10,000 מקרי אקנה קשים וקלים מכל הסוגים עומד לזכותכם עכשיו ואתה הנהנים העיקיים ממנו.

למרות היאוש והאכזבה הקשה מכל הטיפולים שעשיתם אם הטיפול שלנו מתאים לכם תוכלו לראות הבדל בפנים כבר מהטיפול הראשון להתרשם ולהחליט לבוא ולטפל אצלנו.

לקביעת בידקת התאמה לטיפול נא השאירו פרטים