טיפול בסחרחורת ומיגרנה

באמצעות אוריקולותרפיה
הקלה מיידית בהתקף סחרחורת ומיגרנה

הטיפול בסחרחורות ומיגרנות באמצעות אוריקולותרפיה הינו טבעי לחלוטין (באמצעות דיקור באפרכסת האוזן) אשר מעביר את הסחרחורת וכאב הראש באופן כמעט מיידי,  בנוסף היתרון המרכזי בטיפול הינו איתור המקור הגורם לסחרחורת או המיגרנה, לדוגמא אם המיגרנה היא על בסיס הורמונלי (אצל נשים) יש צורך בסדרת טיפולים קצרה אשר תעלים את המיגרנה לחלוטין.  ובמקרים אשר המיגרנה לא על בסיס הורמונלי יש לאבחן את שורש הבעיה ולטפל בו. בכל מקרה לאחר סדרת טיפולים קצרה הכאבים והתקפי המיגרנה או הסחרחורת יעלמו. אחת הבעיות הנפוצות לסחרחורות או מיגרנות הינה בעיה בעמוד השידרה הצווארי אשר מתפספס ברוב הטיפולים הקנובציונאלים, באמצעות האוזן נוכל לבדוק בדיוק מה הבעיה הגורמת ונפתור אותה באופן כמעט מיידי.

הטיפול בסחרחורת ומיגרנות

מיגרנה  היא כאב חד וחוזר התוקף בדרך כלל צד אחד של הראש בליווי של כאבים בעיניים, ליווי של בחילות לפעמים,
ועוד תופעות לוואי אשר משתנות בין אדם לאדם .ישנם מקרים שגם כדורים חזקים במיוחד אינם עוצרים את הכאב שיכול להמשך גם מספר ימים אשר מפריע לתפקוד היום יומי שלנו. הטיפול במיגרנות באמצעות אוריקולותרפיה הינו טיפול להקלה מיידית של הכאב , וטיפול מונע אשר מעלים את המיגרנות לחלוטין, בסחרחורת התחושה לדברי המטופלים הינה "גהינום" או מצב נוראי בו הכל מסתובב תוך כדי תנועה או קימה או באופן קבוע, האוזן נותנת לנו גישה לאתר במדויק את הבעיה הגורמת וכמובן לפתור אותה ולתת הקלה ומזור כמעט מידיים (תוך שעה בממוצע!)

למה דווקא אוריקולותרפיה לטיפול בסחרחורת ומיגרנות
איתור מקור הבעיה

אם הבעיה הינה מיגרנה הורמונאלית שום טיפול למעט איזון הורמונאלי לא יפתור את הבעיה אותו כנל למיגרנה או סחרחורת שהבעיה הינה בעיה באחת מחוליות הצוואר אשר מפעילה לחץ על עצב והיא הסיבה לסחרוחרת, בקיצור כמו שהבנתם אתם יכולים ללכת "לאיבוד" לעבור אין ספור טיפולים מבלי להבין למה אתם עדיין סובלים מסחרחורת או מיגרנות , לא מעט מהמטופלים שלנו הגיעו כבר לכדורים פסיכיאטרים או נוגדי חרדה כי לא מצאו את מקור הבעיה ואמרו להם שזה פסיכוסומטי. 

עכשיו אתם יכולים להפסיק לסבול ולטפל בשורש הבעיה ובמקביל לקבל טיפול אשר יעצור את הסחרחורת או המיגרנה תוך שעה.

בעקבות לחץ נפשי ​

גורם נפוץ להופעת מיגרנה הוא לחץ נפשי, אשר יכול להשפיע בצורה משמעותית על תדירות והתקפי המיגרנה. לחץ במקום העבודה, שינויים בחיי היום יום וכל גורם סביבתי אחר יכול להשפיע ,באמצעות אוריקולותרפיה ובאמצעות אבחון אוריקולורי ניתן לראות ולחזות מה הן נקודות התורפה של המטופל מבחינה נפשית ולטפל בה וכל למנוע התקפי מיגרנה

בעיות שינה​

אחד הגורמים הידועים למיגרנה הוא שינוי בהרגלי השינה. אנשים אשר בסובלים מהפרעות שינה, או לחילופין כאלה שישנים יותר ממה שהם רגילים יכולים לחטוף מיגרנה,
האוזן מכילה נקודות מאסטר לשינה אשר יטפלו בבעיה כבר בטיפול הראשון וישולבו כחלק מפרוטוקול לטיפול ב מיגרנה .

עלות האיבחון + טיפול ראשוני הינו 910 ש"ח לאחר מכן אם צריך עוד טיפול כל טיפול עולה 490 ש"ח.