טיפול בנשירת שיער אצל נשים

באמצעות אוריקולותרפיה צמחי מרפא והומאופאתיה מודרנית
רוצה לעצור את הנשירה מייד ?

נשירת שיער אצל נשים יכולה להיגרם ע"י מספר גורמים שונים ובמקביל,כאשר מעבר לעניין הגנטי נשירת שיער אצל נשים בעיקר כתוצאה מחוסר איזון הורמונאלי (נפוץ אחרי לידות)וכמובן מהסיבות הבאות – ,תיפקוד לקוי של בלוטת התריס,תפקודי כבד לקויים,דיכאון\סטרס מתמשך,אנמיה,ותזונה לקויה, עכשיו את יכולה להתעודד כי אם את רוצה לעצור את הנשירה את יכולה לעשות את זה עכשיו באמצעות אוריקולותרפיה- היתרון שבמקום לירות לכל הכיוונים ולטפל בתכשירים שאולי יכולים לעזור לנשירת שיער אבל אם הם לא עזרו לך היא מהסיבה שנשירת השיער אצלך יושבת על משהו ספציפי. אצלנו נדאג לאבחן אותך דרך האוזן ונידע בדיוק למה את סובלת מנשירת שיער ונתאים את הטיפול המתאים לך.

והחלק היותר מדהים שכבר בטווח של 21 יום תראי איך השיער שלך מתמלא ומתנפח ופחות נושר. לתיאום תור התקשרי עכשיו 0737083017

הטיפול בנשירת שיער אצל נשים

אם נשירת השיער מתסכלת אותך ואת בוחרת לעצור אותה מייד הטיפול שלנו הוא במיוחד עבורך – הטיפול מותאם אישית לכל אחת לפי הגורמים לנשירת שיער והוא כולל דיקור באפרכסת האוזן, דיקור בקרקפת (לא תמיד) תרופות הומאופאתים יעודיות,פורמולות צמחים,ושמפו ברקיחה אישית מבית מרקחת.

הטיפול המשולב יעצור את נשירת השיער שלך יותר מהר מכל דבר אחר שאת מכירה או שהספקת לטפל עד היום בלי טיפולים כירוגיים,בלי טיסות לחול,ובלי כימיקלים מזיקים ובעיקר מבלי לזרוק את הכסף שלך לפח. 

למה דווקא אוריקולותרפיה לטיפול בנשירת שיער
איתור מקור הבעיה

אם בעיית נשירת השיער הינה הורמונאלית ולא תטפלו בבעיה ההורמונאלית שום דבר לא יעזור לכן וכמובן אם הבעיה היא על בסיס נפשי שום איזון הורמונאלי לא יעזור לכן לעצור את נשירת השיער…

אז הבנתן נכון אם את לא רוצה להפסיק את נשירה השיער עכשיו תמשיכי לחפש פתרונות קסם באינטרנט

אם את רוצה עכשיו לעצור את נשירת השיער שלך יש צורך לברר מה מקור הבעיה קודם.

 

טיפול בטוח ללא תופעות לוואי

אחד היתרונות הגדולים של הטיפול והשיטה הינו שאת יכולה לישון בשקט – אין שום תופעות לוואי אלא להיפך בנוסף לשיער המלא שיהיה לך ועצירת נשירת השיער תהני גם משיפור המצב המנטלי וההורמונאלי שלךף הטיפול דרך האוזן הינו חויה בפני עצמה בלי שום קשר לבעיית נשירת השיער שלך ותהני מטיפול כיפי בכל פעם שתגיעי לטיפול.

תגובה מהירה

לא צריך לחכות שבועות וחודשים עד שתשארי כמעט בלי שיער… אפקט הטיפול הינו מהיר מאד (ממוצע של 21 יום) כמובן שהעניין אינדיבדואלי בין אשה לאשה אבל תוצאות תראי עדיין לפני כל טיפול אחר

עלות האיבחון + טיפול ראשוני הינו 490 ש"ח.