טיפול בפיברומיאלגיה
טיפול בפיברומיאלגיה שמקל על הכאבים מהטיפול הראשון
התקשרו עכשיו 0737083017 ותפסיקו לסבול
פיברומיאלגיה טיפול טבעי שעובד מהר

על פי הספרות הרפואית פיברומיאלגיה הינה תסמונת כאב ללא סיבה, ישנם רופאים שאם תשאלו אותם מה זה פיברומיאלגיה יאמרו לכם שאין דבר כזה בכלל…ולכן רוב הטיפולים המוצעים היום ע"י הרפואה הקונבציונאלית הינם תרופות פסיכיאטריות בעיקר, בניגוד לדלקת פרקים אשר אפשר לבדוק ערכים בדם ולהחליט האם המטופל חולה בדלקת פרקים או לא בפיברומיאלגיה זה לא קיים.,הטיפול בפיבורמיאלגיה מתחיל קודם באבחון הנכון והמדויק – תשאלו אם לא ניתן לבדוק ערכים של פיברומיאלגיה בדם איך ניתן בכלל לאבחן פיברומיאלגיה? התשובה לכך שבאמצעות אוריקולותרפיה ניתן לאבחן דרך האוזן את כל מערכות הגוף בצורה מדויקת ופשוטה – המון פעמים מעבר לפיברומיאלגיה אנשים סובלים מעוד בעיות כמו למשל בעיות בעמוד השדרה או בעיות הורמונאליות כאלו ואחרות אשר מתדלקות את המחלה ומביאה אותה לעצימות גבוה, ברגע שמטפלים בשאר "המתדלקים" של המחלה הכאבים מתמתנים ואיכות חייו של החולה משתפרת פלאים – החל משינה רציפה וטובה אשר עוזרת לעייפות הכרונית ועד הכאבים הבלתי נסבלים ומצב הרוח השפוף. הטיפול מתבצע באמצעות דיקור באפרכסת האוזן בשילוב של פורמולה מיוחדת לפיברומיאלגיה השילוב של השניים מביא לתוצאות מהירותבמיוחד כך שמטופלים מרגישים טוב הרבה יותר כבר מהטיפול הראשון! טיפול בפיברומיאלגיה מצריך כמובן סדרת טיפולים אך כבר מהטיפול הראשון ישנו שיפור משמעותי במיוחד אשר משפיע בעיקר בהפחתת הכאבים ושיפור מצב הרוח.

פיברומיאלגיה גורמים

מה הם הגורמים להתפרצות מחלת  הפיברומיאלגיה לא ידועים עדיין. עם זאת יש מחקרים שמראים על גנטיקה ותורשה כאחד המשפיעים אם זאת המחלה הינה מחלה חדשה כך שקשה להחליט בוודאות על גנטיקה,
פיברומיאלגיה מופיעה לרוב לאחר טראונה נפשית או פיזית כמו תאונת דרכים למשל, או סטרס ודיכאון לא מטופל ומתמשך. יש לציין שפיברומיאלגיה אינה תסמונת פסיכולוגית או פסיכיאטרית (אם היתה כזו התרופות הפסיכיאטריות היו עוזרות) אלא בעיקר בעיה של הולכת הכאב ועיבודו ע"י הרצפטורים, אחד היתרונות בטיפול בפיברומיאלגיה באמצעות אוריקולותרפיה והפורמולה המיוחדת שלנו היא הטיפול בהולכת הכאב.

 

פיברומיאלגיה סוגי טיפול

טיפול בפיברומיאלגיה יכול להיות מתיש ומייאש מהסיבה שרוב הטיפולים אינם יכולים לעזור בכלל לתסמונת הכאב וחוץ מלמכור תקווה ואשליה למטופל זה לא באמת עוזר, להלן הטיפולים המוצעים בשוק היום לטיפול בפיברומיאלגיה:

 1. טיפול בפיברומיאלגיה באמצעות תזונה – עד היום לא נתקלתי באדם ששינה את תזונות לאיזה תזונה שלא תהיה אשר גרמה להחלמה מלאה לאורך זמן.
 2. טיפול בפיברומיאלגיה באמצעות כדורים פסיכיאטרים – כמעט כל מטופל\ת מתחיל את דרכו עם תרופות נוגדות דיכאון ולאחר מכן ליריקה וסימבלטה לרוב זה לא באמת עוזר ואם כן לפרק זמן מאד מוגבל עם השלכות לא פשוטות.
 3. טיפול בפיברומיאלגיה באמצעות קנאביס רפואי – ע"פ דיווחים של מטופלים בהחלט מקל על הכאבים אם כי לא באופן מוחלט ולא לאורך זמן אך בהחלט מקל על הכאבים.
 4. טיפול בפיברומיאלגיה באמצעות תא לחץ – על פי מחקרים חדשים בתחום מטופלים דיווחו על הקלה בתסמונת העייפות והכאבים.
 5. טיפול בפיברומיאלגיה באמצעות הידרותרפיה – מקל רגעית ואינו יכול בכלל לטפל במכלול הבעיות
טיפול בפיברומיאלגיה באמצעות אוריקולותרפיה יתרונות
 • מטפל בעיבוד והולכת הכאב באופן מיידי
 • מטפל בפוסט טראומה אשר ברוב המקרים היא הגורם העיקרי להתפרצות המחלה ולירפוי
 • מטפל בבעית העייפות הכרונית
 • מטפל בגורמים "המתדלקים" של המחלה
 • מטפל ומאזן הורמונאלית
 • מטפל במצב הרוח
 • מפחית את עוצמת הכאב במהירות
אפשר להפסיק לסבול ולהנות מטיפול יעיל ועוצמתי

נשמח לעזור בכל שאלה