מזותרפיה

טיפול טבעי לחידוש עור הפנים!
את הולכת ליהנות מעור פנים צעיר, מתוח, מוצק וזוהר
בלי כימיקלים מזיקים, ניתוחים או טיפולים פולשניים! לא משנה עם איזה סימני גיל את מתמודדת – עם מזותרפיה, את הולכת לראות שיפור, כבר אחרי הטיפול הראשון!
מה מפריע לך כשאת נעמדת מול המראה:
  • הקמטוטים מסביב לעיניים, או אלו שמסביב לפה?
  • השקיות השחורות מתחת לעיניים, או הכתמים שנוצרו עם הגיל?
  • העור הנפול בעפעפיים, או הקמט שבין הגבות?
בשנים האחרונות טיפול מזותרפיה הפך ליותר ויותר פופולרי, הנה קצת מהגורמים שמסבירים את סוד קסמו של הטיפול:

בארה"ב ובאירופה הטיפול הפך להעדפה של דוגמניות ושחקניות רבות, שרוצות ליהנות ממראה צעיר, מבלי לעצור את העבודה והשגרה,
ומבלי לאבד את הבעות הפנים שחשובות למקצוע. הטיפול גם פופולרי בקרב נשים, שמבינות את הסכנה בשימוש בחומרים כימיקלים, שמחמירים את מצב העור בטווח הארוך. הטיפול גם מועדף אצל נשים שנמצאות בתהליכי ירידה במשקל,
הן נהנות ממיצוק וכיווץ העור, בעזרת טיפול טבעי, וללא סכין מנתחים! הטיפול מעניק פתרון קוסמט איכותי, לנשים שמפחדות מניתוחים, או שלא יכולות לבצע אותן מסיבות רפואיות.
ובגלל שאנחנו לפני החגים אתן מקבלות את הטיפול ב – 360 ש"ח בלבד!!!

אז מה כל כך מיוחד במזותרפיה?
טשטוש קמטוטים וקמטים
טיפול ברפיון של העור בעיקר באזורי הפנים ,הצוואר.טיפולי הצערת עור מבוצעים במכשיר חדשני המבוסס על 12 מחטים זעירות שחודרות אל הדרמיס , הרקמה השוכנת מתחת למעטה העור החיצוני יוצר פציעה מבוקרת וזעירה המתניעים תהליך של תגובה טבעית לריפוי עצמי וכתוצאה מכך נוצרת רקמה חדשה ומוצקה שמעניקה למטופל מראה צעיר נמרץ ורענן יותר במקביל מוחדר לפנים חומצה הילראונית .
הבהרת כתמים הורמונלים, פיגמנטציה וגיל

טיפול המזותרפיהמנקה רעלים מהעור, מנקה נקבוביות, מסייע לאיזון הורמונלי

וממריץ את חילוף החומרים – והתוצאה – חידוש העור והבהרת כתמים.

המחטים הזעירות חודרות את העור רק לשבריר שנייה, ובהייותן חדות ביותר הן "מסיטות" הצידה את קשקשי האפידרמיס (שכבת העור החיצונית) וחודרות לדרמיס (שכבת העור המרכזית).
חדירת המחטים יוצרת למעשה מיקרו-פצעים שבמהלך ריפוים, נגרמת הפרת האיזון החשמלי שקיים דרך קבע בין התאים.
הפרת האיזון החשמלי מגרה את התאים (תאי פיברובלאסט) לייצר ולשחרר מרכיבים כימיים שונים וחלבונים כגון קולגן ואלסטין המצעירים את העור.

טיפול מזותרפיה במרפאת KMEDIC הטיפול האולטימטיבי להצערת העור, מתיחה והצערת העור באמצעות פציעה מבוקרת של העור והחדרת חומצה הילראונית בניית קולגן ואלסטין בזמן קצר, מתקן פיגמנטציה, עיבוי ומיצוק העור, טיטוש קמטים במספר ימים בלבד
מחזיר את הגמישות לעור

מזותרפיה מעודד את ייצור האלסטן, שמעניק לעור שלכם גמישות ואלסטיות – הסוד שמאחורי כל עור צעיר.
טיפול מזותרפיה מחזק את שרירי הפנים וממצק את העור, וזה אומר שדי מהר, המראה הנפול ישתנה, למוצק וצעיר.
טיפול טבעי לגמרי – מעודד יצור עצמי של חלבונים ,קלוגן ואלסטין, או הזרקת חומרים רעילים, כמו בוטוקס, סטרואידים וכדומה. אחרי הטיפול את תחזרי לעצמך כרגיל, לא תצטרכי להפסיד עבודה, או להשבית את חיי השגרה. 

טיפול עם אפס סיכונים

הטיפול לא פולשני ולא כואב, המחטים הדקיקות כמעט ולא מורגשות. הטיפול לא פולשני ולא רק שאינו מסכן ומזיק, אלא בריא ותורם לבריאות העור ולבריאות הכללית של הגוף.  הטיפול מעודד את התהליכים הטבעיים של העור לקרות מעצמם – והתוצאה שמתקבלת – טבעית לגמרי. להבדיל מטיפולים קוסמטיים אחרים, עם דיקור קוסמטי, את לא מסתכנת באיבוד תחושה ובהבעות הפנים הטבעיות. הדיקור הקוסמטי, לא רק משפר את מצב בהעור, אלא גם מאט את תהליך ההזדקנות של עור הפנים ומשמש כטיפול מתחזק ששומר עלייך צעירה.

נשמח לעזור בכל שאלה