טיפול בפיגמנטציה

סוף סוף טיפול חדשני במרפאת K-MEDIC מרמת החייל תל אביב

המשתמשת בידע עתיק שנצבר במשך אלפי שנים בסין וביכולת המקצועית המתקדמת ביותר במערב, מאפשר לך להסיר כתמים לא מחמיאים מהפנים, להחזיר מראה את עור הפנים לפחות 5 שנים לאחור בלי סכין מנתחים ובלי פילינג מסוכן. פיגמנטציה נוצרת כתוצאה מהגיל, השמש (ויש כאן בארץ שמש מאוד לא סלחנית גם למי שממש נזהר), מחלות אוטומוניות, דלקות וחוסר איזון הורמונלי. הצרה היא שגם אם נטפל בגורמים השונים לפיגמנטציה, רוב הסיכויים שהסימנים על העור יישארו כפי שהם. אלה החדשות הרעות. החדשות הטובות הן שיש מה לעשות… וזה הרבה יותר פשוט, זול וקל ממה שחשבת. עד היום רוב הפתרונות התחלקו לשניים. סוג הטיפולים הראשון הוא באמצעותי לייזר שהאפקטיביות שלו חלקית.

מחקרים חדשים הוכיחו את הסודות על חידוש עור הפנים אלפי שנים
בקרב חלק גדול מהאוכלוסייה טיפולים מסוג זה לא יועילו ולא יביאו לתוצאות המיוחלות למרות טיפולים חוזרים ונישנים. סוג הטיפולים השני באמצעות פילינג מכני או כימי אשר מסיר את שכבות עור הפנים. מעבר לחוסר נעימות של הטיפול הזה, שבו משייפים את עור הפנים – בפילינג מכני – או מקלפים אותו עם חומרים כימיים, הטיפול דורש זמן התאוששות וכן חושף את המטופל לסיכונים כמו זיהומים וצלקות. אך ישנו גם סוג נוסף של טיפול. פשוט, לא פולשני ואינו כואב כלל. שיטת טיפול חדשנות שפותחה ב K-MEDIC המשלבת ידע מהמזרח העתיק והרפואה המערבית המתקדמת. מחקר שפורסם בירחון הרפואי – Acupuncture in Medicene – הוכיח את מה שהסינים ידעו על חידוש עור הפנים כבר מאות שנים. המחקר עקב אחרי קבוצה של 112 אנשים בעלי בעיות פיגמנטציה בעור הפנים ובצוואר שקיבלו טיפול באמצעות דיקור לאורך שנתיים. המחקר גילה בטווח הקצר (חודשיים) המשתתפים חוו ירידה של כ-30% בפיגמנטציה בעור וטווח הארוך (שנתיים) ירידה של 50%.
תוצאות מיידית ללא סיכונים, כאבים או זמן התאוששות
כאמור, כאן במרפאת K-MEDIC יצרנו שילוב בין הידע לחידוש העור שנצבר בסין לאורך אלפי שנים עם ידע רפואי מערבי מוכח. הטיפול הייחודי המשלב בין דיקור במחטים זעירות, מזותרפיה והומאופתיה שעד כה הביא לירידה של 50% בפיגמנטציה בעור הפנים של עשרות נשים מיד עם סיום הטיפול הראשון – לאחר 45 דקות בלבד. הטיפול אינו כואב, עם זאת עלולים לחוש מעט חוסר נוכחות במהלך הטיפול אך לא יותר מכך. לאחר הטיפול ניתן לחזור מיד לשגרה עם הפנים נקי, רענן וזוהר יותר.
אחריות מלאה לתוצאות, שביעות רצונך וכספך

אנו משוכנעים שתהי מרוצה במאה אחוז מהתוצאות שתשיגי מהטיפול ולכן אנו מעניקים לך אחריות מלאה. אם לא תחווי ירידה של לפחות 30 עד 50 אחוז לאחר הטיפול הראשון תקבלי טיפול נוסף ללא חיוב. אם לאחר מכן גם לא תהי מרוצה אנו נעניק לך זיכוי כספי מלא. הטיפול מתאים לנשים בעלות כל גווני העור שרוצות להפחית את הפיגמנטציה מעור הפנים ואזור הצוואר. במידה ואת נוטלת תרופות באופן קבוע אנא התייעצי עם הצוות המקצועי במרפאה לפני הגעתך.
K-MEDIC הינה מרפאת בוטיק שנמצאת ברמת החייל בתל אביב. יש לכך יתרונות אך גם חסרונות. היתרון הוא שאנו מעניקים שירות אישי חסר פשרות לכל לקוחה המגיעה אלינו. החסרון הוא שאנו בדרך כלל עמוסים מאוד בתורים חודשים רבים קדימה. כדי להבטיח שתקבלי את הטיפול כמה שיותר מהר מומלץ לפעול עכשיו ולמלא את הטופס כאן למטה.

נשמח לשמוע מכם