טיפול בפריצת דיסק

טיפול אוריקולרי לפריצת דיסק הינו הטיפול היעיל ביותר והמהיר ביותר לפריצת דיסק l4-l5 ופריצת דיסק צווארית התקשרו עכשיו לקביעת תור 0737083017
האבחון והטיפול לפריצת דיסק באמצעות אוריקולותרפיה
  • הטיפול מתבצע ע"י מומחה לרפואה אוריקולרית שעזר לאלפי מטופלים
  • אבחון מדויק לכל עמוד השידרה לא רק מה שמופיע לכם ב CT\MRI לגילוי מוקדי כאב והקרנה
  • הקלה מיידית בכאבים ובהקרנות ב 90% מהמקרים תוך שעה
  • הבדיקה והטיפול הראשוני במחיר היכרות ומוכר ע"י הביטוחים הפרטיים
  • כאבי גב או כאב צוואר אנחנו מספר 1
הכאבים וההקרנות יעלמו ותחזרו לשיגרה באופן מיידי בעקבות פריצת דיסק

הכאב הזה שלא נותן לך מנוח,התנוחה בלילה שצריך להנדס את הרגל,ההקרנות לירך לשוק או כף הרגל יעלמו כבר מהטיפול הראשון, זה נשמע כמו חלום אבל זו המציאות – טיפול אוריקולרי לפריצת דיסק l4 l5   s1 או לחוליות הצוואריות C1-C7 בלט דיסק או פריצת דיסק כאבי סיאטיקה ונימול, חזק יותר מכל זריקת אפידורל ויעיל יותר מכל מניפולציה על עמוד השידרה של כירופרקט , למעשה זה הטיפול הכי מהיר לפריצת דיסק.

הטיפול האוריקולרי משכך את הכאב בממוצע תוך 25 דקות! במקביל לטיפול בפריצת דיסק אנחנו מפעילים דרך האוזן משככי כאבים ונוגדי דלקת חזקים. תשכחו מכל מה שהתנסתם עד היום זה הטיפול היחידי בעולם שמאושר ע"י ארגון הבריאות הבינלאומי והוכח מדעי שעובד בצורה מהירה כלכך , למעט מבוגרים מעל גיל 75 הסובלים מפריצת דיסק ואז הטיפול בפריצת דיסק הינו מוגבל וההקלה בכאב מצריכה לפעמים 2-3 טיפולים.

והכל באמצעות מחטים באפרכסת האוזן ללא תרופות וכימיקלים , זריקות או ניתוחים , אז אם אתם סובלים מ פריצת דיסק בלט בדיסק ולא משנה אם זו פריצת דיסק L4 L5 או פריצת דיסק צווארית או בלט בדיסק 

אנחנו נעלים את הכאב כבר מהטיפול הראשון באחריות!

לקביעת תור מהיר יש לשלוח פענוח CT\MRI למספר 0545451160
פריצת דיסק טיפול

ברוב המקרים שיש פריצת דיסק בחוליות המותניים l4 l5 ישנה תזוזה של חוליות בחוליות הצוואר בדרך כלל חוליות C7 C6 , לפעמים אתם מקבלים טיפול מקצועי והולם  ל פריצת דיסק אבל עדיין סובלים מכאבים ולא מבינים למה-  הסיבה שישנה תזוזה של כל חוליות נוספות ושינוי במבנה עמוד השדרה , באמצעות אוריקולותרפיה נוכל לאבחן בדיוק מופלא מה גורם לכאבים ולהקרנות או נימול ולא רק נטפל בפריצת הדיסק אלא בכל מה שגורם לכאבים.

הנסיון הקליני הרחב באלפי מטופלים שסבלו מפריצות דיסק מאפשר לכפיר לאבחן את הבעיה במדויק ולתת מזור לבעיה שלך, לא פעם הגיעו מטופלים עם פריצת דיסק בחוליות L4 L5 מבלי שהם ידעו בכלל שיש להם בעיה בחוליות הצוואר והאבחון והטיפול בצוואר הוא זה שהביא להקלה מיידית בבעית הסיאטיקה.

בנוסף הכלים העומדים לרשותנו בטיפול אנטי דלקתי והפחתת כאב בצורה טבעית הינה שונה מכל מה שהכרתם עד היום.

אולי תתענין גם בטיפול בפריצת דיסק 

סיאטיקה טיפול עם תוצאות מהירות

לטיפול האוריקולרי יש את התוצאות המהירות ביותר ל טיפול בפריצת דיסק, ובעיקר לסיאטיקה – ההקרנות לעכוז והרגליים.

אתם תרגישו הקלה משמעותית כבר מהטיפול הראשון העולה בעוצמתה יותר מכל זריקת אפידורל או משכך כאבים אחר שהיכרתם עד היום, הכאבים פשוט יעלמו,

השיטה פותחה בשנות ה 50 ע"י רופאים בצרפת והיא מוכרת ומומלצת ע"י ארגון הבריאות הבינלאומי , אין שום סיכונים כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שזה הטיפול הכי טוב לפריצת דיסק. הטיפול אינו מסתיים בטיפול 1 אלא מצריך סדרה של טיפולים הנקבעים לאחר הבדיקה , בדרך כלל לאחר 3-5 טיפולים מרגישים שיפור משמעותי בכאבים עד ללא כאבים כלל.

לא משנה איזו פריצת דיסק ובאיזה חוליה, עם טיפול ברפואה אוריקולרית, אתם תיהנו מטיפול מקיף ובטוח, שגם ישכך את הכאבים באופן מיידי וגם יטפל בדלקת ללא כימיקלים זריקות או ניתוחים.
איך זה בעצם עובד?

אנחנו לא קוסמים ואין לנו כוחות על… השיטה פשוט עוצמתית לטיפול בתסמונת כאב – האוזן מייצגת את כל האיברים הפנימיים בגוף כולל עמוד השידרה ונקודות פונקציונאליות רבות. בטיפול אנחנו נותנים "פקודה" למוח לטפל בחוליה או בדיסק הספציפי ומפעילים "תוכנית" אנטי דלקתית ותוכנית  לשיכוך כאבים והכל ע"י ריפוי עצמי של הגוף , התוצאה שמתקבלת היא מהירה ועוצמתית מאין כמותה , זה מדעי ומוכח לא צריך לסבול יותר מכאבים והקרנות אפשר לחזור לשיגרת החיים ע"י טיפול בפריצת דיסק  באמצעות רפואה אוריקולרית שיטה משלימה שפותחה ע"י רופאים – בטוחה מהירה יעילה ועוצמתית.

מומלץ לשלוח את בדיקת ה MRI\CT  על מנת שנבדוק האם ניתן לעזור לכם או לא , בלבד whatsapp 0545451160 לשליחת פענוח CT\MRI