טיפול ברוזציאה

טיפול ברוזציאה באמצעות אוריקולותרפיה והומאופאתיה

באמצעות אוריקולותרפיה ופורמולה הומאופאתית ייחודית רק לנו ניתן להקל על רוזציאה והאודם בפנים במהירות שיא, אם את סובלת מרוזציאה ומאסת בכל הטיפולים וההבטחות וניסית כל דבר אפשרי החל מרופא המשפחה,קוסמטיקאיות,פילינגים,תכשירים חיצוניים,אנטיביוטיקה, תרופות סבתא ומה לא הדבר היחיד שעוזר במהירות ולאורך זמן הינו דיקור אוזן אוריקולותרפיה אשר מטפל בדלקת העור בפנים הפרשת חומרים אנטי דלקתיים של הגוף ולא ע"י תוספים חיצוניים בשילוב של 2 פורמולות הומאופאתיות יחודיות המאזנות את מערכת החיסון ועוזרת לגוף להתמודד עם דלקת העור והאודם בפנים בצורה חכמה והמהירה ביותר ללא פיתוח תלות בסטרואידים,אנטיביוטיקה ומה שבינהם – שברוב המקרים ההצלחה שלהם הינה זמנית בלבד. הטיפול שלנו הוא המהיר והיעיל ביותר לטיפול ברוזציאה 

רוזציאה טיפול טבעי

בואו נבין קודם מה היא רוזציאה? רוזציאה היא מחלת עור כרונית המופיעה לרוב אחרי גיל 30 בעיקר אצל נשים ומתבטאת באודם ניכר של עור הפנים, בעיקר על הלחיים,במקרים רבים גם על האף, המצח והסנטר. בשלב הראשון של המחלה האודם הנראה כמו סומק מופיע ונעלם, אמנם בהמשך הזמן נהפך לקבוע, גורם לאי נעימות ונוחות ומהווה בעיה אסתטית לא נעימה כלל.

בקרב חלק גדול מהאוכלוסייה הטיפולים הנפוצים לרוזציאה הינם סרומים וטיפולים קוסמטים לא יעילים כלל, תרופות אנטי דלקתיות וסטרואידים לטיפול בדקלת והאודם הינם זמניים בלבד ואחרי תקופה מסוימת זה חוזר, באמצעות אוריקולותרפיה וההרכב ההומאופאתי הייחודי לנו  הטיפול מאלץ את הגוף לטפל לבד בדלקת ולשפר את המערכת החיסונית תוך כדי הקלה בתסמינים.

רוזיציאה הינה סוג של מחלת חיסון עצמית ולכן יש לטפל בה בצורה של מחלה אוטואימיונית,ישנן סיבות רבות היכולות לגרום להופעת רוזציאה, המרכזיות שבהן קשורות הינם תפקודי כבד .זיהום לא ברור  כתוצאה ממקור חיצוני וכמובן גנטיקה, רעלנים שהגוף לא הצליח לפלוט.הטיפול ברוזציאה דרך האוזן מבטיח לך תוצאות תוך חודש לכל היותר, טיפול ברוזציאה במרפאת KMEDIC ע"י כפיר פוריאן מבטיח לך ניסיון והצלחה של אלפי מטופלים עם בעיות עור שונות ומגוונות ובינהן גם רוזציאה

רוזציאה תסמינים אבחון וטיפול

הסיבות לרוזציאה אינן ברורות לעולם הרפואה כולל הרפואה המשלימה, היתרון ברפואה האוריקולרית ל טיפול ברוזציאה הוא יכולת האבחון דרך האוזן לבדוק מה הכשל החיסוני ומה לא עובד בדיוק בגוף.

רוזציאה תסמינים

◾אודם קשה בפנים
◾אדמומיות קשה בכל שטחי הפנים
◾אןדם קשה בצוואר
◾אדמומיות קשה בקרקפת
◾אדמומיות קשה בתחילת החזה
◾פצעים מוגלתיים (לא תמיד)
◾קופרוזים
◾חטטים 
◾אודם בעיניים ובעפעף
◾צריבות בעיניים

את יכולה לאפשר לעצמך פנים חלקות התקשרי עכשיו 0737083017 לקביעת תור.

רוזציאה טיפול מהיר גם בבית

הטיפול ברוזציאה יכול להתבצע גם בבית ללא יציאה לטיפולים ויכול להיות מהיר יותר מכל טיפול אחר, במידה ויש לכן אבחה שיש לכן רוזציאה אפשר לטפל מהבית מבלי להגיע לטיפולים ולחסוך זמן יקר של נסיעות זמן והוצאות כבדות באמצעות פורמולת אנג'ליקה שהוכחה שהיא מקלה ומונעת בצורה מהירה ביותר ובטוחה.

מאות נשים וגברים כבר השתמשנו ונרפאו בזכות פורמולת אנג'ליקה אשר מטפלת ברוזציאה בצורה המהירה ביותר מכל דבר אחר ומבלי לצאת מהבית, יש לנטול מהפורמולה 3 כפות 3 פימים ביום בתוך חצי כוס מים, הממוצע הינו להקלה ניכרת בפנים היא 21 יום, יש לנטול את הפורמולה לפחות 3 חודשים.

התקשרו עכשיו ובידקו האם פורמולת אנג'ליקה יכולה לעזור לרוזציאה שלך.

מוזמנים להתקשר לקבוע תור 073-7083017