טיפול בפיגמנטציה בפנים

טיפול משולב ועמוק לפיגמנטציה לגוון עור אחיד במהירות ובאחריות
טיפול בפיגמנטציה בטיפול רב שכבתי לתוצאות עמוקות ומהירות

אם את סובלת מכתמי פיגמנטציה בפנים אנחנו יודעים  שהדבר הכי חשוב לך זה תוצאות מהירות שכתמי הפיגמנטציה ירדו לך מהפנים, לכן פיתחנו פרוטוקול טיפול מיוחד אשר מטפל בפיגמנטציה עם תוצאו ברורות לעין כבר מהטיפול הראשון בטיפול בפיגמנטציה,ותוכלי להינות מעור פנים חלק ובעל גוון אחיד ללא כתמי השמש, הטיפול מתבצע בשילוב של טכנולוגיות יעודיות לטיפול בפיגמנטציה בפנים וכוללים רכיבים פעילים בהכנה רוקחית,טכנולוגיית RF משולבת,דיקור קוסמטי,ומזותרפיה, והכל בטיפול אחד מה שמבטיח לך את התוצאות הטובות ביותר ללא סכנה לפגיעה בעור הפנים במינימום זמן.

מה את מקבלת בטיפול המשולב והמקיף לפיגמנטציה
  • תוצאות מהירות במיוחד בטווח של עד 4 שבועות בממוצע ברוב המקרים ללא קילוף העור בכלל
  • גוון עור אחיד בכל הפנים גם במקרים קשים וגם עם עברת טיפולי לייזר,משחות,וכו'
  • ללא רגישות יתר או מניעת חשיפה לשמש ותוצאות כבר מהטיפול הראשון
  • ההליך אינו כואב ותוכלי לחזור מייד לשיגרה
טיפול בפיגמנטציה בפנים עם תוצאות תוך חצי שעה

היתרון המשמעותי ביותר בטיפול בפיגמנטציה בפנים שלנו זה שאת תראי את התוצאות בפנים כבר תוך 30 דקות בממוצע, הודות לשילוב הטכנולוגיות והחומרים הפעילים שלנו, הנסיון שלנו במחלות עור קשות ואקנה הביא אותנו לפיתוח הפרוטוקול הייחודי רק לנו שבו את נהנת מהתוצאה כבר תוך 30 דקות! כמובן שהטיפול מצריך סדרת טיפולים וכל הפיגמנטציה לא יורדת לחלוטין כבר מהטיפול הראשון אבל…את תראי תוצאות בפנים כבר תוך 30 דקות גם אם כתמי הפיגמנטציה שלך קשים במיוחד.עלות הבדיקה והטיפול הראשוני שבו כבר נדע כמה טיפולים ואיזה תצטרכי ותהני כבר מהפחתה בפיגמנטציה הינה 390 ש"ח.

טיפול בפיגמנטציה איך זה מתבצע
טיפול בפיגמנטציה בפנים

הטיפול מתחיל באבחון אוריקולארי דרך אפרכסת האוזן על מנת לזהות את הגורמים לפיגמנטציה, אם הפיגמנטציה שלך היא כתוצאה מתיפקודי כבד לקויים ולא נטפל בבעיה לא משנה איזה טיפול ואיזה קילוף תעשי לפנים הפיגמנטציה תחזור וככל שתחזרי על פעולה כימית (פילינג מקלף) מספר רב של פעמים את תפגעי בעור שלך וכן ברמת ה PH, אותם הדברים נכונים גם אם הפיגמנטציה שלך הינה הורמונאלית.

לאחר האבחון הטיפול מתבצע בכמה מישורים החל מטיפול הומיאופאתי דרך הפה (במידה ויש בעיה בכבד,פיגמנטציה הורמונאלית), המשך הטיפול ממשיך עם דיקור אוריקולרי יחד עם דיקור מיוחד בפנים להזרמת דם לאזור הפנים, טיפול במזותרפיה עם קוקטייל מיוחד להבהרה הכולל מדכאי מלנין וחומרי הבהרה

במהך האבחון ירקח לך הכנה רוקחית מיוחדת בבית מרקחת במיוחד לפי רמת הפיגמנטציה שלך וסוגה או לחלופין תכשיר מיוחד המתאים לך וכמו כן תקבע לך תוכנית טיפולים המותאמת ספציפית לך. בחלק מהמקרים יתכנו קילופים מעור הפנים אשר יעבור מהר מאד בחלק מהמקרים גם לא יהיה קילוף של העור – שוב הכל תלוי בחומרת מצב הפנים והרגלי היום יום שלך.

לאחר סדרה קצרה בטיפול המשולב אנחנ מבטיחים לך פנים חלקות מפיגמנטציה באחריות מלאה – התהליך אורך בין שבועיים ל 8 שבועות וניתן לבצע אותו גם בחודשי הקיץ

בתמונה אתם יכולים לראות תוצאה יום למחרת אחרי הטיפול הראשון בשפם!!!

טיפול בפיגמנטציה שיטות

טיפול המזותרפיה מנקה רעלים מהעור, מנקה נקבוביות, וממריץ את חילוף החומרים עוזר ליצור חידוש קולוגן ואלסטין ועם החדרה של חומרים יעודיים בהכנה רוקחית מבית מרקחת התוצאה – חידוש העור והבהרת כתמים.

פילינג כימי בינוני לטיפול בפיגמנטציה יביא את התוצאות הטובות ביותר, אנחנו מבצעים פילינג כימי במקרים קשים ע"י רופא מוסמך הטיפול מבטיח מעבר לתוצאה של 98% הצלחה בפיגמנטציה גם מראה עור חלק וחדש ללא קמטים.

דיקור קוסמטי מיוחד המחטים הזעירות מוחדרות אל תוך העור ומזרימות דם למקום הכתם ובהייותן חדות ביותר הן "מסיטות" הצידה את קשקשי האפידרמיס (שכבת העור החיצונית) וחודרות לדרמיס (שכבת העור המרכזית).
חדירת המחטים יוצרת למעשה מיקרו-פצעים שבמהלך ריפוים, נגרמת הפרת האיזון החשמלי שקיים דרך קבע בין התאים.
הפרת האיזון החשמלי מגרה את התאים (תאי פיברובלאסט) לייצר ולשחרר מרכיבים כימיים שונים וחלבונים כגון קולגן ואלסטין המצעירים את העור.

טכנולוגיית RF טיפול בגלי רדיו הינו אחד הכלים המוצלחים ביותר לטיפול בכצמי פיגמנטציה ללא חשש לסכנת העור 

טיפול בפיגמנטציה אצלנו הוא הכי מהיר ויעיל
אם את רוצה עור פנים חלק עם גוון אחיד התקשרי עכשיו 0737083017 לקביעת תור
טיפול בפיגמנטציה בשפם

פיגמנטציה בשפם הינה אחת הבעיות השכיחות ביותר והמציקות ביותר אצל נשים, טיפול בפיגמנטציה בשפם משלב בתוכו תמיד הכנה אישי ורוקחית לטיפול בורש הבעיה, לא תמיד אלו רק כתמי השמש הגורמים לפיגמנטציה בשפם אל אחרי הריונות ושינויים הורמונאלים אלו ואחרים, טיפול בפיגמנטציה בשפם אצלנו הוא הטיפול הכי מהיר אשר קיים היום בשוק הודות לשילוב הטכנולוגיות עם הרכיבים הפעילים להמשך השימוש בבית תוך פחות מחודש בממוצע הפיגמנטציה מהשם תיעלם לך ותוכלי להינות מגוון עור אחיד וחלק בכל הפנים וכמובן לטפל בפיגמנטציה בשפם.

טיפול עם אפס סיכונים

הטיפול לא פולשני ולא כואב, המחטים הדקיקות כמעט ולא מורגשות. הטיפול לא פולשני ולא רק שאינו מסכן ומזיק, אלא בריא ותורם לבריאות העור ולבריאות הכללית של הגוף.  הטיפול מעודד את התהליכים הטבעיים של העור לקרות מעצמם – והתוצאה שמתקבלת – טבעית לגמרי. להבדיל מטיפולים קוסמטיים אחרים, עם דיקור קוסמטי, את לא מסתכנת באיבוד תחושה ובהבעות הפנים הטבעיות. הדיקור הקוסמטי, לא רק משפר את מצב בהעור, אלא גם מאט את תהליך ההזדקנות של עור הפנים ומשמש כטיפול מתחזק ששומר עלייך צעירה.

נשמח לעזור בכל שאלה